Firma aktualności

Drukuj PDF

Śledźcie nas także na twitterze, umieszczamy tam wszystkie najważniejsze informacje związane z działalnością naszej firmy. Zorganizujemy konkursy, w których do wygrania będą ciekawe nagrody. ZAPRASZAMY !!!!!!!


https://twitter.com/Lemar_Czerwonak

500px-Twitter bird logo 2012.svg

Drukuj PDF

W myśl zasady: Zmieniamy się dla Was wprowadziliśmy nowy sposób identyfikacji naszych wyrobów.Dolna etykieta na rolce posiada dane teleinformatyczne oraz łatwy do odczytania kod QR kierujący na naszą stronę internetową. Nowa etykieta górna zawiera dane o wyrobie, oznaczenia wymagane przez normę, a jej kolor odpowiada grupie asortymentowej w katalogu. Folia lewostronna jest teraz cieńsza i posiada nasze logo. Zmieniliśmy także grafikę na kapturach foliowych. Ten spójny i nowoczesny sposób identyfikacji wizualnej w jednoznaczy spobób odzwierciedla nasze dobre jakościowo produkty.


paletyrolki

Drukuj PDF

lemar izolacje


Informujemy, że poszerzyliśmy grono Regionalnych Kierowników Sprzedaży. Dołączył do nas Pan Krzysztof Kowalik, który obsługiwał będzie klientów na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Drukuj PDF

lemar izolacje

W związku ze zmianą operatora telekomunikacyjnego mogą wystąpić w najbliższym czasie przejściowe problemy z łącznością telefoniczną. Zamówienia prosimy przesyłać na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Kontakt

  Sekretariat:

   61 812 06 31 

   07.00 - 15.00


 

 

 

Kierownicy Regionalni


Jak do nas trafić?

 

Siedziba Firmy

Zakład produkcyjnyLEMAR katalog 2019

 

pdf icon

 

pobierzPodziel się