Firma aktualności

Drukuj PDF

bitwa laserowa

Drukuj PDF

9.10.2012. roku odbyło się kolejne „Śniadanie dla dekarzy”. Wspólnie z DOR DACHEM i ich partnerami - firmami dekarskimi spotkaliśmy się w restauracji Pod Słońcem w Zduńskiej Woli. Promowaliśmy Zielony Dach i Profi Klub Lemar.

Drukuj PDF

We wtorek 02.10.2012. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Śniadań dla dekarzy. Tym razem gościliśmy w Inowrocławiu. Firmy dekarskie współpracujące z PSB Filar stawiły się w ich siedzibie i z zainteresowaniem uczestniczyły w naszej prezentacji.

 

 sniadanie-psb

 

sniadanie-psb-2

 

sniadanie-psb-3

 

Drukuj PDF

 

profi-klub-lemarulotkaNajważniejszym celem, dla jakiego założony został PROFI KLUB LEMAR jest integracja i wymiana doświadczeń środowiska techników i inżynierów branży budowlanej wykorzystujących praktycznie zdobytą wiedzę. Jednocześnie celem naszego klubu jest przekazywanie do środowiska, za pośrednictwem członków „Klubu”, informacji o nowoczesnych systemach i ich praktycznym zastosowaniu.

 

Członkiem PROFI KLUB LEMAR może być inżynier, technik, dekarz, który posiada własną działalność gospodarczą, wykazuje się nie tylko ilością przygotowanych zleceń w zakresie prac budowlanych, ale i solidnością, profesjonalizmem ich realizacji, posiada odpowiednie zaplecze narzędziowe oraz będzie w stanie przejąć na siebie odpowiedzialność gwarancyjną za wykonany montaż.

 

Członek PROFI KLUB LEMAR jest naszym partnerem i uczestnikiem organizowanych przez nas szkoleń i promocji.

 

W ramach działalności Klubu odbyło się w czwartek 13 września pierwsze spotkanie z cyklu „Śniadania dla dekarzy”. Wspólnie z naszym partnerem handlowym - firmą Termo Dek zorganizowaliśmy szkolenie z zakresu Zielonego Dachu. Czas spędzony przy kawie i smacznych kanapkach minął w miłej atmosferze. Rozlosowane zostały nagrody w postaci strojów dekarskich a każdy uczestnik otrzymał gadżety z naszym nowym wizerunkiem.

 

 

P1030055P1030059P1030061P1030062P1030069P1030073P1030058P1030064

Drukuj PDF

Śledźcie nas także na twitterze, umieszczamy tam wszystkie najważniejsze informacje związane z działalnością naszej firmy. Zorganizujemy konkursy, w których do wygrania będą ciekawe nagrody. ZAPRASZAMY !!!!!!!


https://twitter.com/Lemar_Czerwonak

500px-Twitter bird logo 2012.svg

Drukuj PDF

W myśl zasady: Zmieniamy się dla Was wprowadziliśmy nowy sposób identyfikacji naszych wyrobów.Dolna etykieta na rolce posiada dane teleinformatyczne oraz łatwy do odczytania kod QR kierujący na naszą stronę internetową. Nowa etykieta górna zawiera dane o wyrobie, oznaczenia wymagane przez normę, a jej kolor odpowiada grupie asortymentowej w katalogu. Folia lewostronna jest teraz cieńsza i posiada nasze logo. Zmieniliśmy także grafikę na kapturach foliowych. Ten spójny i nowoczesny sposób identyfikacji wizualnej w jednoznaczy spobób odzwierciedla nasze dobre jakościowo produkty.


paletyrolki

Drukuj PDF

lemar izolacje


Informujemy, że poszerzyliśmy grono Regionalnych Kierowników Sprzedaży. Dołączył do nas Pan Krzysztof Kowalik, który obsługiwał będzie klientów na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Drukuj PDF

lemar izolacje

W związku ze zmianą operatora telekomunikacyjnego mogą wystąpić w najbliższym czasie przejściowe problemy z łącznością telefoniczną. Zamówienia prosimy przesyłać na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Kontakt

  Sekretariat:

   61 812 06 31 

   07.00 - 15.00


 

 

 

Kierownicy Regionalni


Jak do nas trafić?

 

Siedziba Firmy

Zakład produkcyjnyLEMAR katalog 2019

 

pdf icon

 

pobierzPodziel się


   facebook box