Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe
Lemar Sp. z o.o.

Adres

ul. Skocka 54
62-085 Potrzanowo

Prezes

Lech Dworzyński

Prezes Zarządu
l.dworzynski@lemar.poznan.pl

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Przemysław Bruk

wielkopolskie, lubuskie

p.bruk@lemar.poznan.pl
+48 509 494 012

Krzysztof Kietrys

kujawsko-pomorskie

k.kietrys@lemar.poznan.pl
+48 500 107 965

Jacek Rzeniecki

pomorskie, warmińsko-mazurskie

j.rzeniecki@lemar.poznan.pl
+48 515 153 152

Mikołaj Betlej

dolnośląskie, opolskie

m.betlej@lemar.poznan.pl
+48 516 068 770

Rafał Kożusznik

śląskie, małopolskie, podkarpackie

r.kozusznik@lemar.poznan.pl
+48 506 160 220

Mariusz Ogłoza

łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie

m.ogloza@lemar.poznan.pl
+48 501 030 676

Maciej Frydrychewicz

mazowieckie, podlaskie

m.frydrychewicz@lemar.poznan.pl
+48 506 160 221

Arkadiusz Krawętek

zachodniopomorskie

a.krawetek@lemar.poznan.pl
+48 508 445 673

Przemysław Bruk

wielkopolskie, lubuskie

p.bruk@lemar.poznan.pl
+48 509 494 012

Krzysztof Kietrys

kujawsko-pomorskie

k.kietrys@lemar.poznan.pl
+48 500 107 965

Jacek Rzeniecki

pomorskie, warmińsko-mazurskie

j.rzeniecki@lemar.poznan.pl
+48 515 153 152

Mikołaj Betlej

dolnośląskie, opolskie

m.betlej@lemar.poznan.pl
+48 516 068 770

Rafał Kożusznik

śląskie, małopolskie, podkarpackie

r.kozusznik@lemar.poznan.pl
+48 506 160 220

Mariusz Ogłoza

łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie

m.ogloza@lemar.poznan.pl
+48 501 030 676

Maciej Frydrychewicz

mazowieckie, podlaskie

m.frydrychewicz@lemar.poznan.pl
+48 506 160 221

Arkadiusz Krawętek

zachodniopomorskie

a.krawetek@lemar.poznan.pl
+48 508 445 673

Dział Handlowy

Małgorzata Dworzyńska-Stachowiak

Z-ca Prezesa ds.Handlu i Marketingu
g.stachowiak@lemar.poznan.pl
+48 61 812 06 31 w 15
+48 501 724 760

Karol Kłos

Główny Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu
k.klos@lemar.poznan.pl
+48 61 812 42 41 w 14
+48 572 779 981

Przemysław Soporowski

Specjalista ds. Logistyki i Transportu
p.soporowski@lemar.poznan.pl
+48 61 812 06 31 w 25
+48 500 360 117

Michał Woszczyk

Doradca ds. Inwestycji
m.woszczyk@lemar.poznan.pl
+48 508 445 790

Zdzisław Dworzyński

Doradca Techniczny
z.dworzynski@lemar.poznan.pl
+48 61 812 06 31 w 24
+48 502 644 177

Dział Finansowo-Księgowy

Maria Berendt

Główna Księgowa
m.berendt@lemar.poznan.pl
+48 61 812 06 31 w 15

Bożena Kosmowska

Specjalista ds. Kadrowo-Księgowych
b.kosmowska@lemar.poznan.pl
+48 61 812 06 31 w 11

Dział Produkcji

Marek Stachowiak

Z-ca Prezesa Zarządu ds. Produkcji
m.stachowiak@lemar.poznan.pl
+48 61 812 06 31 w 23
+48 502 604 720

Krzysztof Berendt

Główny Specjalista ds. Produkcji
k.berendt@lemar.poznan.pl
+48 61 812 06 31 w 28

Waldemar Stoiński

Kontrola Jakości
w.stoinski@lemar.poznan.pl
+48 61 812 42 41 w 28

Jakub Berendt

Utrzymanie Ruchu
j.berendt@lemar.poznan.pl
+48 61 812 42 41 w 20